Geslaagde inspiratieavond ‘Lunteren in Bloei’ en presentatie luchtkwaliteitsonderzoek
Ruim 70 belangstellenden waren woensdagavond 28 januari naar het Westhoffhuis gekomen om ideeën en tips te krijgen van de Stichting Landschapsbeheer Gelderland i.s.m. de commissie Buitengebied van Dorpsraad Lunteren.
De presentatie van de avond is hier te downloaden om rustig nog na te lezen. Hier onder staan een aantal linkjes die leiden naar verschillende pagina’s waar je je aan kunt melden voor faunapakketten en verschillende soorten advies waaronder de tuinambassadeur.
Buren attenderen op de gratis faunapakketten? Dat kan nog! Stuur ze de link door zodat ze zich aan kunnen melden, op is op!
Links
Opgeven voor een gratis faunapakken (aanmelden per pakket werkt nu wel): https://slgelderland.nl/projecten/lunteren-in-bloei
Afspraak maken met een tuinambassadeur: https://www.ede-natuurlijk.nl/tuinambassadeur-inschakelen
Advies voor aanplant landschapselementen van de landschapsbeheerders van de gemeente Ede: https://www.ede-natuurlijk.nl/erf-groener-maken-subsidie-landschapsbeheer
Kennisbank van SLG: https://slgelderland.nl/kennisbank
Luchtkwaliteitsmetingen…..
