Spoortuin Lunteren: wat zoemt daar allemaal!?
Woensdag 10 juni van 19-20:00 uur organiseren de vrijwilligers van de Spoortuin Lunteren een “BioBlitz” – een uur lang worden alle soorten wilde planten en bestuivers in de tuin geteld. Denk dan aan bijen, hommels en zweefvliegen. Vind je het leuk om mee te doen, meld je dan aan via afmkardinaal+spoortuin@gmail.com.
De Spoortuin is een groen en biodivers stukje Lunteren, met allerlei fruitbomen, bessenstruiken en wilde bloemen. En nog volop in ontwikkeling! Bestuivers zijn essentieel voor land- en tuinbouw, voedselbossen en moestuinen en voor het behoud van gezonde natuur. Het tellen van soorten helpt om de ontwikkeling van de natuur te monitoren, maar is ook gewoon heel leuk om te doen!
Wil je helpen om de Spoortuin te onderhouden: vrijwilligers zijn nog steeds van harte welkom! Je kunt je aanmelden via ylviefros@gmail.com.
