|

In de gemeente Ede moet iedereen zich veilig kunnen voelen.

De gemeenteraad heeft onlangs besloten extra middelen beschikbaar te stellen om onveilige plekken in de openbare ruimte aan te pakken. Denk bijvoorbeeld aan het verbeteren van verlichting, het snoeien van struiken of het opknappen van een tunneltje. Per locatie wordt bekeken welke maatregelen mogelijk en effectief zijn. Wanneer een plek niet direct fysiek veiliger gemaakt kan worden, wordt ingezet op extra toezicht door handhavers en politie.

Om goed in beeld te krijgen waar inwoners zich onveilig voelen, roepen wij hen op om hiervan melding te maken. Op basis van deze meldingen onderzoekt de gemeente welke maatregelen nodig zijn om de veiligheid te verbeteren.
Inwoners kunnen eenvoudig een melding doen via het formulier melding openbare ruimte op:
www.ede.nl/melding Wij raden aan om dit altijd te doen. Dit zal binnenkort ook in de Lunterse Krant staat om mensen aan te moedigen dit te doen.

Daarnaast vragen wij jullie als inwoners onveilige plekken in Lunteren of het buitengebied bij ons onder de aandacht te brengen. Ongetwijfeld weten jullie gemakkelijk welke plekken door dorpsgenoten als onveilig worden ervaren. Willen jullie daarnaast andere inwoners actief stimuleren om meldingen te maken?
Een lijst van onveilige plekken en korte omschrijving kunnen jullie doorgeven aan Diederik van der Loo, adviseur openbare ruimte. Hij is te bereiken via diederik.van.der.loo@ede.nl

Reden van gevoel van onveiligheid kan bijvoorbeeld zijn: geen goed overzicht, gedrag van mensen, staat van de plek, verkeer, slechte verlichting, weinig toezicht of iets heel anders.

Vergelijkbare berichten